Agata Gilbowska

Stanowisko: nauczyciel w grupie żłobkowej przygotowującej do przedszkola

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Przez kilka lat byłam związana z działaniami na rzecz Wolontariatu, brałam udział w przygotowywaniu Olimpiad Specjalnych dla dzieci niepełnosprawnych z województwa Świętokrzyskiego, a także ukończyłam szkolenie z zakresu Wolontariatu prowadzone przez MOPR w Kielcach.

Swoją przygodę w pracy z dziećmi rozpoczęłam trzy lata temu, przez ten okres czasu mogłam zdobywać wiedzę oraz doświadczenie obywając praktyki m.in. w Żłobku Nido. Każde spotkanie z dziećmi jest dla mnie cudownym doświadczeniem, czuję radość i satysfakcję kiedy widzę uśmiech na twarzy dziecka.

Czas spędzony z dziećmi pokazuje mi jak wiele mogę im przekazać, ale również jak dużo mogę uzyskać od nich, podczas kiedy obserwuję jak się zmieniają i zdobywają nowe umiejętności.

Wykształcenie:

  • 10/2017- 07/2020 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, kierunek Pedagogika, specjalność Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz Gerontologia społeczna

Doskonalenie się:

  • Kurs pierwszej pomocy